Centrum zdrowia w Połądze
WakacjeLitwa.PL » Pałanga » Hotele » Hotel w Połądze "Bellavila" 50 m od morza

Hotel w Połądze "Bellavila" 50 m od morza

Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 1Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 2Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 3Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 4Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 5Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 6Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 7Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 8Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 9Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 10Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 11Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 12Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 13Hotel w Połądze Bellavila 50 m od morza - 14

W hotelu ,,Bellavila” Państwo zawsze jest mile widziane!

To jest nieduży komfortowy 14-pokojowy hotel w Połądze, położony w odległości 50 metrów od morza, na wydmach piaskowych. Od centrum Połągi 800 metrów, od ulicy J.Basanaviciaus - 400 metrów. Hotel jest otoczony nadmorskim lasem sosnowym, dookoła nie ma innych budynków, więc tutaj można znaleźć prawdziwy spokój. Dlatego uważamy, że „Bellavila” najbardziej nadaje się do wypoczynku rodzinnego.

W każdym pokoju jest prysznic, telewizja kablowa z 38 różnych kanałów, lodówka, czajnik, mini kuchnia z niezbędnym wyposażeniem, widok przez okna na morze lub las sosnowy.

W pobliżu nas można wypożyczyć rowery, kajaki, windsurfing, narty wodne. Tylko 300 metrów od kortów tenisowych Połągi, w których jest 7 boisk oraz świetni trenerzy tenisowe. Dostarczymy wszystkie informacje o bieżących wydarzeniach w Połądze, interesujących miejscach, organizowanych wycieczkach.

Hotel w Połądze "Bellavila" 50 m od morza Sprawdź dostępność i zarezerwuj teraz
Partner rezerwacja

Kontakt i przydatne informacje

AdresGintaro g. 1A, Pałanga, Litwa
Otwarty cały rok
Parking bezpłatny
Odleglosci:
Odleglosc do morza ~ 50 m
Do lotnisko w Rydze ~ 280 km
Liczba pokoi i miejsc
Liczba pokoi13
Pokojedwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe
Płatnosc kartami kredytowymi-
Wyświetl większą mapę // Nawigować do Gintaro g. 1A, Pałanga, Litwa
Zaktualizowano 05 maj 2016
Niezawodny Partner
WakacjeLitwa.PL członek
od 2006 roku

WakacjeLitwa.PL poświadcza, że jest to rzeczywiście świadczący usługi członek katalogu.

W razie wątpliwości przy uiszczeniu zaliczki z tytułu rezerwacji prosimy o kontakt z WakacjeLitwa.PL, i dodatkowo sprawdzimy wiarygodność świadczącego usługi.

Zalecenia dotyczące bezpiecznej opłaty

Przełącznik języka:
LT LV EN RU DE PL
Wakacje w PapePensjonat w Połądze
WakacjeLitwa.PL © 2005-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Zapamiętaj