"Žilvinas Hotel Palanga" ****

Žilvinas Hotel Palanga **** - 1

Zaktualizowano 08 wrzesień 2023

Restauracja Grás gościnnie otwiera swoje podwoje i oferuje pyszne jedzenie w stylowym, subtelnym luksusie i nowoczesnym, wypełnionym minimalizmem otoczeniu. Oprócz dominującej w menu kuchni dla smakoszy krajów europejskich, w menu znajdziemy ekskluzywne dania wypiekane w piecu opalanym węglem drzewnym MIBRASA, który nadaje potrawom kuszący aromat grilla na świeżym powietrzu. Wyśmienite jedzenie restauracji doskonale uzupełnia szeroki wybór win. Miłośnicy piwa będą mieli okazję docenić subtelności drinków holenderskich, belgijskich i litewskich, a lekkie, orzeźwiające koktajle orzeźwią Cię w upalny letni dzień.

Dbałość o szczegóły, wnętrze, które bawi się kontrastami, kształtami i harmonijnie przeplata historię kilkudziesięciu lat, profesjonalna obsługa, cudowne miejsce w Połądze zatopione w zieleni – świetne połączenie, które tworzy przytulne otoczenie, w którym dobrze jest nie tylko odkrywać nowe smaki.

Restauracja Gras, znajdująca się na parterze hotelu Žilvinas, to nowo odrodzone miejsce przypominające Wężową Wróżkę, gotowe do tworzenia z Tobą nowych historii.

Kontakt i przydatne informacje

Adres
Kęstučio g. 32, Pałanga, Litwa Mapa
Telefon
+370 665 90301
Strona internetowa
https://zilvinashotel.lt/restoranas/

Więcej informacji o – Žilvinas Hotel Palanga - Apartamenty 2-3 pokojowe zaledwie 200 metrów do morza! »